Archív


Archív 2017:
04.12. - Štefan Štec z Divadla Jonáša Záborského v Prešove
05.12. - Zuzana Mauréry z Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici
06.12. - Radovan Tariška - Radio Band z Hotela Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici
07.12. - Slovenské komorné divadlo z Národného domu v Martine
08.12. - Bratislavský chlapčenský zbor z Výstavného pavilónu SNM v Bratislave
11.12. - Robo Opatovský z Mestského divadla v Levoči
12.12. - Samuel Tomeček & Band z z Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku
13.12. - Miro Jaroš z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach
14.12. - Folklórny súbor Urpín z Novej synagógy v Žiline
15.12. - Katarína Máliková z Hotela Gino Park Palace v Považskej Bystrici
18.12. - Queer Jane zo Synagógy v Lučenci
19.12. - Filip Tůma zo Zámku Vígľaš
20.12. - Jana Andevská z Robotníckeho domu v Banskej Bystrici
21.12. - Peter Nagy z Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre
22.12. - Horehronskí chlopi z Jezuitského kostola sv. Františka Xaverského v Skalici

 
Archív 2016:
16.12 - Pocta Svetozárovi Stračinovi
15.12 - Sendreiovci a Kokavakere Lavutara z Dôstojníckeho pavilónu v Komárne
14.12 - Presburger Klezmer Band z Cisársko - kráľovskej Jazdiarne v Nových Zámkoch
13.12 - Barbora Bloom zo Župného domu v Nitre
12.12 - Ľubica Čekovská zo Synagógy v Trnave
09.12 - Zuzana Smatanová z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach
08.12 - Zuzana Mikulcová Band z Elektrárne Piešťany
07.12 - Svetlana Rymarenko zo Synagógy v Leviciach
06.12 - Mária Podhradská a Bashavel zo Zámku Vígľaš
05.12 - Anita Soul zo Synagógy v Lučenci
02.12 - Miriam Kaiser z Jezuitského kostola v Skalici
01.12 - Basie Frank Band z Mestského divadla v Žiline
30.11 - Trnki a Ľudová hudba Mira Kapca a Jána Maka z DK A. Hlinku v Ružomberku
29.11. - Iva Bittová a Mucha Quartet z Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku
28.11. - Terézia Kružliaková z Mestského divadla v Levoči
Archív 2015:
30.11. - Štefan Margita z Tabačky Kulturfabrik v Košiciach
01.12. - Monika Kandráčová a Kandráčovci z Divadla J. Záborského vPrešove
02.12. - Adam Ďurica z Mestského divadla v Levoči
03.12. - Mukatado zo Synagógy v Ružomberku
04.12. - Jazzové trio - Gregušová, Jonáš, Nikitin zo Sobášneho paláca v Bytči

07.12. - Marcela Laiferová, Banská Bystrica
08.12. - Kollárovci, Vígľaš
09.12. - Bratislava Hot Serenaders, Nitra
10.12. - Peter Bič Projekt, Levice
11.12. - Billy Barman z Empírového divadla v Hlohovci
14.12. - Laco Deczi & Celula New York z Hotela Aphrodite Palace vR. Tepliciach
15.12. - Le Payaco a Swing Society Orchestra z Kursalonu v Piešťanoch
16.12. - Jana Kirschner z Jezuitského kostola v Skalici
17.12. - Soňa Horňáková a Peter Janků z Art Hotela Kaštieľ v Tomášove
18.12. - Janoska Ensemble z Primaciálneho paláca v Bratislave

Najbližšie koncerty