SLOVENSKO 2016 Advent

Slovensko 2016 Advent je unikátny projekt Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS), ktorý spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom.

Od 28. novembra do 16. decembra Vám RTVS, v pracovné dni od pondelka do piatku, prinesie 15 adventných koncertov z 15 miest Slovenska.

V jedinečných historických priestoroch sa Vám predstaví 15 špičkových slovenských hudobných umelcov a umeleckých hudobných zoskupení spolu s desiatkami zaujímavých hostí a rešpektovaných osobností zo sveta kultúry, športu a vzdelávania.
Každý prenos bude venovaný jednej neziskovej organizácií, ktorej bude odovzdaný výťažok z výnosov zo vstupného.

Piaty ročník cyklu Slovensko 2016 Advent zavŕšime špeciálnym koncertom, ktorý sa uskutoční dňa 16.12.2016 v priestoroch Slovenského rozhlasu v Bratislave. Koncert bude venovaný osobnosti a tvorbe geniálneho slovenského skladateľa Svetozára Stračinu.
Koncerty budú vysielané aj naživo každý deň o 20.00 na Dvojke a nasledujúci pracovný deň v repríze o 21.05 v Rádiu Slovensko.

Pridajte sa aj do udalosti na Facebooku, kde postupne predstavíme všetky miesta konania koncertov a neziskové organizácie, ktorým budem odovzdaný výťažok zo vstupného.

Slovensko 2016 Advent.

O čosi viac štedrých dní.

Najbližšie koncerty